Przychodnia Leczenia Ran i Pielęgnacji Stóp ,,Centrum Stopy"

Spełnia wymogi wyznaczone przez Ministerstwo Zdrowia, odnoszące się do podmiotów medycznych obowiązujących na terenie Rzeczpospolitej Polski. Nasza specjalistyczna Przychodnia prowadzi usługi z zakresu pielęgnacji i leczenia chorób stóp, likwidacji zmian strukturalnych skóry, korekcji paznokci oraz leczenia ran. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę lekarzy, pielęgniarek i kosmetologów ze specjalizacją podologia.

Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt podologiczno - chirurgiczny, ułatwiający precyzyjne wykonywanie zabiegów, które nie sprawiają żadnego dyskomfortu, ani bólu pacjentowi. Narzędzia i liczna ilość frezów, którymi się posługujemy pomaga dokładnie dobrać zestaw do przypadku z jakim się pacjent zgłasza. Środki używane podczas zabiegu, posiadają szerokie spektrum działania, zarówno odkażające i dezynfekujące, jak również nawilżające i zmiękczające, co jest od razu odczuwalne przy zabiegu. Sposób wykonania zabiegu i zalecenia dla pacjenta umożliwiają utrzymanie stanu stóp przez długi czas.

Posiadamy wygodne i komfortowe automatyczne fotele, które ułatwiają z nich korzystanie, zarówno przez osoby niepełnosprawne, kobiety ciężarne i wymagających pacjentów, którzy w czasie zabiegu chcą odczuwać wygodę i odpoczynek.

Przestronne pomieszczenia ułatwiają pracę i zachęcają do korzystania z naszych usług. Liczny i fachowy zespół specjalistów przyczynia się do sprawnych zabiegów i dogodnego korzystania z zabiegów.

Nasza prywatna Przychodnia wykonuje usługi po wcześniejszym zapisaniu się na wizytę, posiadamy kilka linii telefonicznych i numer interwencyjny dla pacjentów chcących skorzystać z porady lub uzyskać informację. Dla pacjentów unieruchomionych i niepełnosprawnych dysponujemy pomocą z zakresu transportu karetki do wybranej naszej przychodni. Pacjentów przyjezdnych z dworca lub lotniska mogą dowieść nasi kierowcy. Pracownicy mówią w języku angielskim, co ułatwia konsultację i wykonanie zabiegów.

Nasza Przychodnia zarówno w Łodzi jak i Warszawie posiada blisko zlokalizowane miejsca parkingowe, które są niepłatnymi miejscami postojowymi.